Suchá pedikúra

Suchá (přístrojová nebo také medicinální) pedikúra je moderní metoda ošetření pomocí vysokootáčkových fréz tzv. nasucho - pokožka nohou je ošetřena bez předchozího namočení ve vodě. Práce probíhají na dezinfikovaných nohách, odbroušením postižených míst brusnými nástavci. Ošetření se provádí výbrusem frézkami z vysoce kvalitních materiálů. Bruska pracuje ve vysokých otáčkách a je společně se systémem odsávání, čištění, desinfekce a sterilizace kompletně pojata do jednotného programu, který zajistí absolutně hygienický postup.

Touto metodou je zaručena bezbolestnost a bezkrevnost celého ošetření. Zrohovatělá kůže je odstraňována fyziologicky přirozeným způsobem - broušením, při kterém nedochází k porušení integrity kůže. I ošetření nehtů pomocí přístrojové pedikúry je pečlivější a šetrnější, při řešení zarůstajících nehtů prakticky nenahraditelné.
Nejrozšířenější problémy např. kuří oka, zarostlé nehty, deformované nehty, hyperkeratózy, různé praskliny se odstraňují výbrusem bez bolesti a krvavých poranění.

Použitím peelingu s extrakty mléka a medu, třtinového cukru a najemno rozemletých jojobových jader,dokonale a jemně odstraní odumřelé buňky pokožky, kterou dokonale prokrví. Extrakt z mléka má revitalizační a hydratační účinky,extrakt medu napomáhá pokožce udržovat elasticitu a vláčnost.

Maska s extrakty mléka a medu zaručí vitální vzhled a vláčnost pokožky.

Díky obsahu vitamínů E, F, D3, provitamínu B5, aloe vera a výtažkům z obilných klíčků pocítíte 10x vyšší hydratační efekt než u ostatních krémů.

Ceník

Základní pedikúra

suchá pedikúra, lakování výživným lakem, krém
Doba trvání: 60 min.
400 Kč

Pedikúra Shellac

suchá pedikúra + lakování nehtů Shellacem, krém
Doba trvání: 90 min.
500 Kč

Lázeňská pedikúra

suchá pedikúra, detoxikační lázeň, peeling, maska a lakování výživným lakem
Doba trvání: 90 min.
600 Kč