Revoluce v lakování SHELLAC!

Dva týdny nádherného lesku a trvalé barvy bez odchlipování laku a praskání.

Shellac je nová generace lakování, které se vytvrzuje v UV lampě, takže už nemusíte mít strach, že si lak po odchodu ze salonu poničíte,už nemusíte čekat dlouhé minuty než vám lak úplně zaschne. Shellac je po vytvrzení v UV lampě hned suchý a Vy můžete ihned dělat vše, co potřebujete a Váš lak zůstává dlouhé dva týdny stále stejný, jako když jste odcházela od manikérky.

Pomocí shellacu budou vaše nehty posílené, vypadající jako by byly potažené gelem, ale jsou „jen“ nalakované, proto se hodí pro všechny zákaznice, včetně těch, které nemohou mít, např. kvůli zaměstnání, barevně nalakované nehty. Jednou z variant je průsvitný nebo tělový odstín shellacu,takže vaše nehty budou upravené, zpevněné a přirozené.

V případě, že budete mít nějakou zvláštní příležitost nebo budete mít prostě chuť a náladu na barevné nehty, můžete si shellac přelakovat klasickým lakem na nehty a pak ho zase odlakovat odlakovačem. Na odlakovač shellac nereaguje, proto budete mít opět krásné upravené, lesklé a posílené nehty shellacem.

Shellac se odstraňuje pomocí speciálního roztoku, který se přiloží na vatovém tamponu na nehet a ten se zabalí do folie. Za pouhých 7 minut je shellac odstraněn! Navíc tento přípravek obsahuje lanolin a makadamový olej a vitamín E, tudíž je nehet i jeho okolí při odstraňování shellacu vyživován a ne vysušován jako při odlakování klasickým odlakovačem!

Manikúra ceník

Základní manikúra

úprava tvaru, délky vlastních nehtů, ošetření nehtových kůžiček, výživa nehtů, lak, krém
Doba trvání 60 min.
300 Kč

Wellness péče o ruce a nehty dle typu rukou

úprava tvaru a délky vlastních nehtů, ošetření nehtových kůžiček, lázeň, peeling, maska, regenerátor na nehty
Doba trvání 90 min.
500 Kč

Japonská přírodní péče o nehty P-shine

úprava tvaru a délky vlastních nehtů. Ošetření nehtových kůžiček, leštění pomocí včelího pylu a křemíku bez lakování, krém
Doba trvání 60 min.
450 Kč

Shellac

základní manikúra + lakování shellacem
Doba trvání 90 min.
450 Kč

Modelace nehtů gelem, akrygelem či akrylem

základní manikúra + modelace včetně zdobení nehtů
Nový set: 750 Kč
Doplnění: 550 Kč
Oprava zlomeného nehtu: 110 Kč
Odstranění modelace: 300 Kč